Kuře

 

Smyslové omalovánky v podobě kuřátka vylíhnoucího se z vajíčka.

Dostupnost Na dotaz
550 Kč
Kód produktu 1350
Kategorie Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Položka byla vyprodána...
 

Smyslové kuřátko je omalovánka ve tvaru kuřátka vylíhnoucího se z vajíčka. Krabice 30×20 cm je celopotažena epoxidovou pryskyřicí.

Použití pryskyřice zvyšuje pevnost a odolnost dřeva. Díky tomu si s ním může hrát s plastovými hmotami a jinými vlhkými tekutinami či pěnami.

Kuře bude perfektní pro smyslovou hru a trénink malých rukou. Bude to fungovat zejména u her souvisejících s jarem a Velikonocemi.

Naplnit ho můžete barevnou rýží  nebo  cizrnou , ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni. Šikovná velikost vám také umožní vzít krabici na procházku a naplnit ji květinami.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením senzorických pomůcek. Smyslové kuřátko je omalovánka, která je skvělým tréninkem pro malé ručičky. Hry pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů navštivte náš Instagram .

Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Naše výrobky nejsou hračkami ve smyslu obecně platného zákona, ale učebními pomůckami, které vyžadují přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.

Hmotnost 0.5 kg