Tyranosaurus

 

Smyslová schránka v podobě tyranosaura. Krabice ve tvaru obdélníku, rozměry 30×20 cm, uvnitř vyříznutý tvar T-Rex, celé zalité epoxidovou pryskyřicí.

Dostupnost Na dotaz
605 Kč
Kód produktu 1368
Kategorie Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Položka byla vyprodána...
 

Tyrannosaurus - dřevěné puzzle v podobě kostry! Každý milovník dinosaurů bude nadšený, když si bude moci sám naaranžovat kostru T-REX. Podstavec s rytou kostrou usnadní řešení hádanky - kosti. Kromě toho 18 prvků, které mají být uspořádány podle vzoru.

Smyslová omalovánka v podobě dinosaura je krabička 30×21 cm. Dřevěná základna je plně potažena epoxidovou pryskyřicí. Díky tomu je dřevo odolné proti vlhkosti, plastickým hmotám, sypkým produktům, netonové kapalině a také suchým stíracím fixům.

Dřevěné puzzle v podobě kostí můžete zahrabat do písku a zahrát si na archeologa. Najděte je štětcem a jeden po druhém je umístěte do dřevěné základny.

Samotného tyranosaura se také skvěle hodí k naplnění poklady nalezenými na procházce, plastelínovými či plastovými hmotami, ale také barevnou rýží nebo cizrnou.

Kromě tyranosaura je v nabídce také triceratops , který bude dokonalým doplňkem.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením smyslových hraček. Tyto smyslové omalovánky budou skvělým cvičením pro malé ručičky. Pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů prosím navštivte náš Instagram –  T-REX na Insta .

Jde o kombinaci hraček podporujících přirozený vývoj dítěte a vzdělávacích a smyslových pomůcek, dřevěných hlavolamů a skládaček. Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Hmotnost 0.5 kg