Vkládací tabulka Úl Flisat

Smyslové omalovánky v podobě včelího úlu. Rozměr krabice 40×28 cm, vše potaženo epoxidovou pryskyřicí.

Položka byla vyprodána…
850 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 1344
Vkládací tabulka Úl Flisat

Detailní popis produktu

Sensobox ul je vložka do stolu Flisat z Ikea. Jedná se o dřevěný panel s rozměry vhodnými do boxu Trofast (40x28cm), který je celý pokrytý epoxidovou pryskyřicí.

Použití pryskyřice zvyšuje pevnost a odolnost dřeva. Díky tomu si s ním může hrát s plastovými hmotami a jinými vlhkými tekutinami, pěnami nebo kinetickými písky.

Včelí úl bude perfektní pro smyslovou hru a trénink malých ručiček. Poslouží primárně na hry spojené s jarem, ale můžete jej využít i jako vzdělávací pomůcku. Úspěšně s ním proberete druhy včel, vos a podobného hmyzu a jejich stanoviště. Spolu s včelkou je to skvělá sada pro učení ve stylu Montessori. Uprostřed úlu je otvor, kterým můžete třídit a házet předměty dovnitř.

Naplnit ho můžete barevnou rýží  nebo  cizrnou , ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením senzorických pomůcek. Ul vložka na stůl Flisat je smyslová omalovánka, která je skvělým tréninkem pro malé ručičky. Hry pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů navštivte náš Instagram .

Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Naše výrobky nejsou hračkami ve smyslu obecně platného zákona, ale učebními pomůckami, které vyžadují přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…