Zimní čepice

 

Smyslové omalovánky v podobě zimní čepice. Krabice o rozměrech 30×21 cm, celá zalita epoxidovou pryskyřicí.

Dostupnost Na dotaz
530 Kč
Kód produktu 1362
Kategorie Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Položka byla vyprodána...
 

Nádherné, jedinečné, neobvyklé senzorické panely. To jsou sensoboxy! Zimní čepice je smyslová hračka, dřevěný panel ideální pro zimní a vánoční smyslové hrátky.

Smyslová omalovánka v podobě klobouku je krabička 30×21 cm. Dřevěná základna je plně potažena epoxidovou pryskyřicí. Díky tomu je dřevo odolné proti vlhkosti, plastickým hmotám, sypkým produktům, netonové kapalině a také suchým stíracím fixům.

Otvory v uzávěru jsou provrtány. Díky tomu tam navléknete kreativní drátky, přízi nebo naaranžujete cizrnu.

Zimní čepice se bude skvěle hodit k naplnění pokladů nalezených na procházce, plastelíny nebo plastových hmot, ale také barevné rýže nebo cizrny.

Další senzorické hračky, panely, které využijete při vánočních a zimních hrách, jsou také Vánoční stromeček ,  Vánoční stromeček ,  Vločka ,  Třpytivý sníh a Vánoční punčocha .

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením smyslových hraček. Tyto smyslové omalovánky budou skvělým cvičením pro malé ručičky. Pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů navštivte náš Instagram -  Vánoční strom na Insta .

Jde o kombinaci hraček podporujících přirozený vývoj dítěte a vzdělávacích a smyslových pomůcek. Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Hmotnost 0.4 kg