Váza

Smyslové omalovánky v podobě vázy. Krabice o rozměrech 30x21cm, celá zalita epoxidovou pryskyřicí.

Položka byla vyprodána…
550 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 1353
Váza

Detailní popis produktu

Senzorická váza pro lepení a plnění je senzorický panel v podobě vázy s květinami. Jedná se o krabici 30×21 cm, kompletně pokrytou epoxidovou pryskyřicí.

Použití pryskyřice zvyšuje pevnost a odolnost dřeva. Díky tomu si s ním může hrát s plastovými hmotami a jinými vlhkými tekutinami či pěnami.

Váza bude perfektní pro smyslovou hru a trénink malých ručiček. Poslouží primárně na hry spojené s jarem, ale využijete ho i v jiných ročních obdobích. Další jarní truhlíky jsou narcisy , duha a včelka .

Naplnit ho můžete barevnou rýží  nebo  cizrnou , ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni. Šikovná velikost vám také umožní vzít krabici na procházku a naplnit ji květinami.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením senzorických pomůcek. Váza je smyslová omalovánka, která je skvělým tréninkem pro malé ručičky. Hry pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů navštivte náš Instagram .

Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Naše výrobky nejsou hračkami ve smyslu obecně platného zákona, ale učebními pomůckami, které vyžadují přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…