Raketa

Smyslové omalovánky v podobě RAKETY. Dřevěná krabička o rozměrech 30×18 cm, celá zalita epoxidovou pryskyřicí.

530 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 1356
Raketa

Detailní popis produktu

Smyslová raketa je sensobox pro učení a hraní. Jedná se o dřevěný panel o rozměrech 30 x 18 cm, který je celý pokrytý epoxidovou pryskyřicí.

Použití pryskyřice zvyšuje pevnost a odolnost dřeva. Díky tomu si s ním může hrát s plastovými hmotami a jinými vlhkými tekutinami, pěnami nebo kinetickými písky.

Raketa bude perfektní pro smyslovou hru a trénink malých rukou. Poslouží primárně pro hry spojené s vesmírem, ale využijete ji i jako pomůcku při diskuzi o dopravních prostředcích. Další krabice z tohoto tématu jsou dokonce  hasičská stříkačka ,  traktor nebo džíp .

Naplnit ho můžete  barevnou rýží  nebo  cizrnou , ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni. Šikovná velikost vám také umožní vzít truhlík na procházku a naplnit ho rostlinami.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením senzorických pomůcek. Rocket je smyslová omalovánka, která je skvělým tréninkem pro malé ručičky. Hry pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů navštivte náš Instagram .

Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Naše výrobky nejsou hračkami ve smyslu obecně platného zákona, ale učebními pomůckami, které vyžadují přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Hmotnost: 0.4 kg