Stavba sopky

Sensobox Stavba sopky je učební pomůcka, krabička k vyplnění a puzzle v jednom.

Položka byla vyprodána…
950 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 1371
Stavba sopky

Detailní popis produktu

Další kategorií sensoboxů jsou dřevěné edukační pomůcky. Naším heslem je učení hrou. Jako první spojujeme získávání znalostí o světě a smyslový vývoj.

Konstrukce sopky je dřevěný panel o rozměrech 35×35 cm, který je celý pokrytý pryskyřicí. Pravá strana panelu umožňuje jeho naplnění a vytvoření smyslové sopky. Na hraní můžete použít barevnou rýži, barevnou netonovou tekutinu, vodu z kapátka, plastelínu a hrací těsto. Opravdu cokoliv, co vás napadne. Levá strana je puzzle s jednotlivými prvky stavby sopky. Obsahuje 8 štítků: Sopečné bomby, Oblak popela, Kráter, Sopečný průduch, Parazitní kužel, Magma komora, Boční průduch, Lacolith. Popisy jsou standardně v polštině, ale můžete si je objednat v jakémkoli jiném jazyce nebo dokonce ve dvou či třech sadách, např. v polštině, angličtině a italštině.

Takové výukové pomůcky pomohou zajímavou formou získat znalosti o geologii. V tomto tématu se podívejte na sensobox se stavbou  Země . Je to také puzzle, učební pomůcka, která kombinuje vědu a smysly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…