• 1 z 3
 

Dřevěný slon

 

 
Protože jsou všechna zvířata ručně vyřezávaná a malovaná, každé je jedinečné. To je součástí krásy a hodnoty Wudimals®. V jemných detailech budou vždy velmi nepatrné odchylky, takže nikdo jiný na světě nemá přesně stejné zvíře jako vy!
Dostupnost Na dotaz
578 Kč
Kód produktu 1662
Kategorie Zvířátka Wudimals
Položka byla vyprodána...
 

 
V současnosti jsou uznávány tři druhy: slon africký, slon africký a slon asijský. Afričtí sloni mají větší uši, zatímco asijští sloni mají uši menší. Mezi vlastnosti všech slonů patří dlouhý chobot, kly, velké klapky na uši, masivní nohy a pevná, ale citlivá kůže. Trup se používá k dýchání, přinášení potravy a vody do úst a uchopování předmětů.
 
Sloni jsou býložravci, což znamená, že jedí rostliny. Jedí širokou škálu různých rostlin a částí rostlin. Jejich strava do značné míry závisí na tom, kde žijí, co je k dispozici a jaké je roční období. Některé běžné potraviny zahrnují trávy, palmy, luštěniny, květiny, ovoce, kořeny, bambus a další. Někteří se živí zemědělskými plodinami, jako je cukrová třtina. Žijí v savanách, pastvinách, deštných pralesích, křovinatých lesích, listnatých lesích a dalších.
 
Vhodné od 3 let
Hmotnost 0.1 kg