Rostliny okolí lidských sídel

Sada originálních karet s ručně malovanými rostlinami rostoucími v našem okolí. Karty obsahují mnoho zajímavých informací o jednotlivých druzích vč. poznámek k možností záměn za jiné druhy. Karty jsou vhodné pro děti i dospělé.

345 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 457
Rostliny okolí lidských sídel

Detailní popis produktu

Rádi s dětmi zkoumáte přírodu ve vašem okolí? Pokud se chcete naučit poznávat nejběžnější rostliny rostoucí ve vašem okolí, pak jsou tyto karty určeny přesně pro vás. Děti s kartami velmi rády pracují, protože si je mohou hezky rozložit kolem sebe a dále s nimi pracovat. Mohou tak jednotlivé rostliny porovnávat mezi sebou. Karty jsou dodávány v bavlněném pytlíku, takže je můžete bez obav brát s sebou do přírody a nemusíte se bát, že je poškodíte. Vejdou se i do toho nejmenšího batůžku nebo je můžete na batoh pověsit a mít je tak neustále k dispozici, aniž byste je museli hledat pokaždé složitě v batohu.  Karty jsou velmi vhodné také pro výuku ve školách.

Soubor poznávacích karet s rostlinami z okolí lidských sídel obsahuje 23 karet s rostlinami rostoucími v našem okolí (ať už ve městě nebo na vesnici) a mnoho podrobných informací ke každé rostlině. Na jedné straně karty najdete ručně malovaný obrázek dané rostliny, na straně druhé pak text.