• 1 z 4
 

Nejkrásnější minerály a polodrahokamy

 

Výukové karty s ručně malovanými obrázky minerálů a polodrahokamů. Ocení je jak rodiče zvídavých potomků, tak pedagogové pro svou výuku. Karty obsahují 36 druhů různých minerálů a polodrahokamů a mnoho informací o nich. 

 

Dostupnost Objednáno
399 Kč
Kód produktu 454
Kategorie VZDĚLÁVACÍ POMŮCKY
Položka byla vyprodána...
 

Opravdu velký soubor výukových karet s 36 druhy minerálů a polodrahokamů s mnoha podrobnými informacemi o jednotlivých minerálech (vč. mineralogického okénka ve kterém najdete i velmi odborné informace jako je tvrdost, chemické složení apod.).

Mnoho druhů zastoupených v kartách lze nalézt také u nás v přírodě a naprostou většinu koupíte jako leštěné kamínky v obchodech a stáncích se suvenýry na většině turistických míst u nás. Máte tak ideální příležitost vyrobit si s dětmi sbírku minerálů (a přitom se i něco nového naučit) při svém putování po různých místech nejen u nás... Tyto kartičky vám s tím pomohou.

Karty jsou velmi vhodné i pro výuku, můžeme je využít při různých činnostech. Lze je např. třídit podle různých vlastností, přiřazovat karty k jednotlivým kamenům ze školní sbírky apod. Práce s kartami nám pomůže vyučování oživit a žáky do výuky aktivně zapojit.