• 1 z 5
 

Co se děje v trávě

 

Poznávací karty o hmyzu a jiných bezobratlých spojené s pohybovou hrou. Karty jsou vhodné pro děti i dospělé.

Dostupnost Na dotaz
345 Kč
Kód produktu 439
Značka Příroda do kapsy
Kategorie VZDĚLÁVACÍ POMŮCKY
Položka byla vyprodána...
 

Co se děje v trávě? jsou poznávací karty spojené s pohybovou hrou, přesně podle Montessori principu, že nejlépe se učíme pomocí prožitku.  V kartách najdete informace k 20 druhům hmyzu a bezobratlých živočichů. Napoví vám kde jednotlivé druhy najít, čeho si na nich všimnout a co zajímavého se dá v přírodě pozorovat. Mimo informací obsahují také pohybové hry pro nejmenší založené na napodobování jednotlivých živočichů. Hodí se jak pro poznávání přírody formou hry pro malé děti s doprovodem, tak i pro větší děti, zkoumající přírodu už samostatně. Druhy jsou vybrány s ohledem na rozmanitost úkolů při pohybové hře, a také s ohledem na jejich běžnost v přírodě. Karty by měly děti navést k tomu, aby pozorovaly malé živočichy a pomocí napodobování se o nich něco naučili, protože nejlepší druh učení je učení hrou...

Víte, který hmyz slyší kolenem? Který hmyz má na nohách namalované oči? A který umí létat jako dron? S kartami Co se děje v trávě tohle vše zjistíte.

Soubor obsahuje 22 karet (jedna je úvodní, jedna obsahuje obecné informace a tipy k využití karet a 20 karet k různým druhům hmyzu a bezobratlých).