Zakladač přirozených čísel - matematická pomůcka

Chcete se svými dětmi začít více věnovat matematickým dovednostem? Tento zakladač přirozených čísel je dobrou volbou, protože poroste s dítětem. Z počátku můžete využívat kroužky k osvojení pojmů jako je více, méně, málo, hodně, stejně a později zakladač využijete i počítání, přiřazování , ale i sčítání a odčítání.

1 830 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 139
Zakladač přirozených čísel - matematická pomůcka
počítání4
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Tento lákavý zakladač přirozených čísel bude cenným vzdělávací pomůckou pro výuku předmatematických dovedností. Pomáhá dětem utvářet si matematické přerdstavy do 10, osvojovat si pojmy jako je více, méně, málo, hodně atd. Zároveň lze zakladač používat i k sčítání a odčítání.

Základny měří 50 mm a zobrazují čtyři různé reprezentace pro každé číslo: číslice, standardní pole 1-5 kostek, pole náhodných teček a vzor 10 snímků. Skvělé pro podporu časného smyslů čísel a počítání, děti budou moci jasně vidět množství každého čísla přes různé vzory, 1: 1 počítání, 1 více / 1 méně a rozdíl.

Každá sada je vyrobena ze zodpovědně získaného bukového dřeva schváleného FSC a obsahuje deset číselných sloupků (60-170 mm) a 55 kroužků.

Pro děti od 18m+.

 

Ukázka zakldače přirozených čísel