Grimm's - Figurky v dřevěných miskách

Tato klasická hračka doprovází vaše dítě po dlouhou dobu, protože stále existují nové způsoby, jak si hrát. I ti nejmenší milují vyndavání 7 kamarádů z dřevěných misek, převracení misek, skládání je na sebe a pokládání 7 kamarádů zpátky do dřevěných misek... znovu a znovu. Přesně v tom je kouzlo hraní. Znovu objevovat dovednosti a schopnosti a dělat věci znovu a znovu, dokud se neupevní. 

Díky velmi zmenšenému vzhledu podněcují dětskou fantazii, místo aby ji omezovaly přílišnými detaily.
Kromě přiřazování a třídění lze 7 kamarádů v dřevěných miskách použít také jako týdenní kalendář. Každá figurka má přiřazen den v týdnu a za každý uplynulý den je figurka umístěna na svou dřevěnou misku, dokud neuplyne týden a všech 7 přátel naskočí zpět do svých dřevěných misek, aby mohl začít týden nový.


7 kamarádů je skvělým doplňkem k naší 6dílné duze, kterou doporučujeme pro děti od 1 roku kvůli zvládnutelnému počtu dílků a barev a jako úvod do fantastického světa duhy a volné hry.

Tip: Duhoví přátelé se skvěle hodí i do našeho autobusu, který nabízí svezení až pro 3 duhové kamarády.


Položka byla vyprodána…
1 190 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 2545
Grimm's - Figurky v dřevěných miskách

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:

1 dřevěný tác, 7 figurek a 7 dřevěných misek. 

Materiál: Duhové figurky se třemi různými druhy evropského dřeva z udržitelného lesního hospodářství, lazurováno v barvě dle dostupnosti (javorové dřevo, bukové dřevo, třešňové dřevo nebo olšové dřevo), tác z olejované překližky.
Rozměry: průměr rámu 19 cm, výška samečka 6,5 ​​cm, průměr 3 cm.

Doporučený věk 3+

Věkové hodnocení (bezpečnost hraček): 3+

 

Certifikáty a bezpečnostní listy Vám rádi zašleme na základě Vašeho požadavku.