Dřevění námořníci

S touto malou plachetnicí je při prozkoumávání herních světů malých stavitelů vždy co objevovat. Ostatně každá loď je stejně vhodná pro jízdu v terénu na písku i na koberce a dřevěné podlahy. Malí badatelé také zjistí, že plachetní flotila také úžasně plave ve vodě, což je dáno povahou našeho materiálu, dřeva. K troše materiálové vědy patří i rada, že mokré dřevo by mělo sušit pouze při pokojové teplotě a ne na radiátoru nebo na prudkém slunci, jinak může dojít k prasklinám při vysychání.


4 duhoví přátelé se svými různými barvami a druhy dřeva odrážejí úžasnou rozmanitost našeho světa a zároveň oslavují jedinečnost každého jedince. Protože každá z těchto ručně malovaných dřevěných figurek má jiný výraz a individuální kresbu.
Malí dřevění námořníci jsou vyrobeni z různých a typicky místních dřev ze střední Evropy, jsou genderově neutrální a dokážou být stejně smutní jako šťastní, protože nemají fixovaný výraz obličeje.


Díky velmi zmenšenému vzhledu podněcují dětskou fantazii.

Položka byla vyprodána…
2 080 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 2419
Dřevění námořníci

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:

4 lodě a 4 figurky


Dřevo: 4 duhové kamarády se třemi různými druhy evropského dřeva z udržitelného lesnictví, lazurované v barvě dle dostupnosti (javorové, bukové, třešňové nebo olšové dřevo), lodě z lipového dřeva barevně lazurované

Rozměry: délka lodi 12cm, výška 14 cm, výška muže 6,5 cm.

Doporučený věk 2+

Věkové hodnocení (bezpečnost hraček): 1+

Upozornění: Pozor! Nevhodné pro děti do jednoho roku! Nebezpečí udušení! Malé kousky!

 

Certifikáty a bezpečnostní listy Vám rádi zašleme na základě Vašeho požadavku.