• 1 z 5
 

Dřevěné figurky - duhové

 

Duhoví přátelé se všemi jejich různými barvami a druhy dřeva odrážejí úžasnou rozmanitost našeho světa a zároveň oslavují jedinečnost každého jedince. Protože každá z našich ručně malovaných dřevěných figurek má jiný výraz a individuální kresbu.
Tito veselí malí dřevění muži vyrobení z různých a typicky původních dřev ze střední Evropy jsou genderově neutrální a dokážou být stejně smutní jako šťastní, protože nemají fixovaný výraz obličeje.
Svým velmi zmenšeným vzhledem podněcují dětskou fantazii místo toho, aby ji omezovaly přílišnými detaily.

Jsou skvělým doplňkem naší Velké duhy, nejen pro sladění barev, ale také pro nápaditou hru, protože úžasně zaplňují kouzelný svět Velké duhy.
Svět velkých duh (klasické barvy duhy, pastel, příroda, monochromatický) je srdcem volné hry. Tato barevná směs různých a dokonale se doplňujících stavebních materiálů otevírá neomezené pole herních možností, které se přizpůsobují postupujícím schopnostem dětí.


Tip: Duhoví přátelé se skvěle hodí i do našeho autobusu, který nabízí svezení pro 3 duhové kamarády.

Dostupnost Na dotaz
980 Kč
Kód produktu 2500
Značka Grimms
Kategorie Grimms
Položka byla vyprodána...
 

Sada obsahuje:

12 dřevěných figurek.


Dřevo: Tři různé druhy evropského dřeva z trvale udržitelného lesního hospodářství, v závislosti na dostupnosti (javorové dřevo, bukové dřevo, třešňové dřevo nebo olšové dřevo) barevně lazurované.

Rozměry: výška 6,5 ​​cm/průměr 3 cm

Doporučený věk 1+

Věkové hodnocení (bezpečnost hraček): 1+

 

Certifikáty a bezpečnostní listy Vám rádi zašleme na základě Vašeho požadavku.