Duha

Krabička vystřižená ve tvaru duhy o rozměrech 31 x 15 cm. Celé je to zalité epoxidovou pryskyřicí.

530 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 1500
Duha

Detailní popis produktu

Senzorická duha je dřevěný panel v podobě duhy. Jedná se o sensobox o rozměrech 31×15 cm, celý pokrytý epoxidovou pryskyřicí.

Použití pryskyřice zvyšuje pevnost a odolnost dřeva. Díky tomu si s ním může hrát s plastovými hmotami a jinými vlhkými tekutinami či pěnami.

Rainbow bude perfektní pro smyslové hry a trénink malých rukou. Poslouží primárně na hry spojené s jarem, ale můžete jej využít i jako vzdělávací pomůcku. Můžete jej úspěšně použít jako třídič barev.

Senzorickou duhu můžete naplnit barevnou rýží  nebo  cizrnou , ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni. Šikovná velikost vám také umožní vzít krabici na procházku a naplnit ji květinami.

Sensoboxy jsou zajímavým zpestřením senzorických pomůcek. Senzorická duha je omalovánka, která je skvělým tréninkem pro malé ručičky. Hry pomohou tvarovat správný úchop, připravit ruce na psaní, rozvíjet kreativitu a představivost. Pro více nápadů navštivte náš Instagram .

Motto, které nás vede od začátku, je učení hrou. Takto chceme ukázat svět našim dětem.

Naše výrobky nejsou hračkami ve smyslu obecně platného zákona, ale učebními pomůckami, které vyžadují přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Třídící tácky, misky a vzdělávací desky
Hmotnost: 0.4 kg