Magna Tiles - Stavba

Úžasná 32 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Builder!

1 580 Kč
Dostupnost: Objednáno
Kód: 1926
Magna Tiles - Stavba

Detailní popis produktu

Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.
Úžasná 32 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Builder! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti si mohou hrát samy nebo s kamarády či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Tato sada obsahuje příslušenství k vybudování silnic, základů stavby a strojů, které nacházíme běžně na staveništi.

Originální 3D průhledná stavebnice naplňuje dětské sny.
Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následujících výhod:
Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už si děti hrají uvnitř nebo venku.
Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.
Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles®, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.