Magna Tiles - Safari

Úžasná 25 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Safari Animals!

1 265 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 1890
Magna Tiles - Safari

Detailní popis produktu

Ponořte se se svými dětmi do vzrušujícího světa království zvířat.
Úžasná 25 dílná stavební souprava Stavebnice Magna-Tiles® Safari Animals! Neznáme lepší stavebnici, která by dětičky natolik pohltila do hry jako Magna-Tiles®. Magnetická stavebnice pro děti přináší hodiny nápadité a soustředěné zábavy. Děti si mohou hrát samy nebo s kamarády či rodiči. Neexistuje žádná hranice pro dětskou kreativitu. Vymýšlejte stále nové a nové varianty, a rozmanité stavby. Součástí této sady jsou safari zvířátka. Zvědavé děti tak mohou stavět každému zvířátku stanoviště v zářivých barvách. Pro malé dobrodruhy s divokou představivostí je africká savana ideálním místem ke hraní. Děti se navíc naučí fakta o divokých safari zvířátkách.

S originální 3D stavebnicí si postavíte vlastní safari.
Stavebnice rozvíjí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti si osvojí základní dovednosti a budou využívat následujících výhod:
Nekonečné možnosti stavebnice pro mladé myslitele pomáhají rozvíjet matematické, přírodovědné, prostorové a hmatové schopnosti. Podporuje je v týmové práci a schopnosti řešení problémů.
Stavební dílky jsou pro děti naprosto bezpečné, protože jsou vyrobeny z potravinářského materiálu ABS, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Jsou také dostatečně odolné, aby vydržely roky nápadité tvořivosti, ať už si děti hrají uvnitř nebo venku.
Dílky stavebnice jsou průsvitné s živými barvami z netoxických barviv, které časem nevyblednou ani se nezamlží. Jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.
Tato souprava je kompatibilní se všemi soupravami Magna-Tiles®, takže děti mohou míchat, spojovat a skutečně popustit uzdu své představivosti.