Connetix Tiles - 60 kusů startovací balíček Rainbow

Objevte hru a učení s otevřeným koncem s naším 60 dílným Rainbow Starter Packem!

 

 

 

standardní cena: 2 100 Kč –11 % 1 850 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 1590
Connetix Tiles - 60 kusů startovací balíček Rainbow
600 x 600 60pc Starter
ZDARMAZDARMA 2 100 Kč –11 %

Detailní popis produktu

Tento balíček s velkými a malými čtverci a třemi typy trojúhelníků v šesti zářivých duhových barvách je perfektním úvodem do hry s Connetixem nebo jako doplněk k rostoucím sbírkám magnetických dlaždic.

 Tento balíček je navržený tak, aby podporoval představivost a povzbuzoval děti k prozkoumávání učení STEAM prostřednictvím PLAY, bude inspirovat děti k vytváření 2D a 3D návrhů, jako jsou domy, hrady, farmy, zoologické zahrady, parkoviště, rakety, věže, hlavolamy, třídící krabice a kapky na mince, a mnohem víc! Sledujte, jak zkoumají koncepty magnetismu, designu, tvaru, vzorů, inženýrství, matematiky a barev a zároveň rozvíjejí jemnou motoriku a dovednosti při řešení problémů.

 Jako vysoce kvalitní hračka s otevřeným koncem Connetix poroste s vaším dítětem, jak se bude učit a jeho hra bude složitější.

Rozšiřte svou sbírku a doplňte svůj 60 dílný Starter Pack naším 92 dílným balíčkem Ball Run Pack nebo objevte naši charakteristickou pastelovou řadu s 64dílným pastelovým Starter Packem, které vám pomohou vytvořit ty VĚTŠÍ a lepší sestavy!

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGNETICKÉ STAVEBNICE
Hmotnost: 2.16 kg