Connetix Tiles - 2 kusy

Uvolněte inspirované nápady se silným základem pro vaši hru Connetix. Naše základní desky Lemon & Peach jsou výkonné magnetické stavební desky o rozměrech 30 cm x 30xm, které vám pomohou postavit dvakrát vyšší.

Základní desky jsou velké stavební desky s naším charakteristickým zkoseným designem s mnoha magnetickými body, které rozšíří potenciál magnetické hry s dlaždicemi. Podporovat vytváření vyšších věží a pevnějších hradů; inspirujte symbolickou hru při vytváření stanů, postelí pro panenky a stánků se zmrzlinou; rozvíjet jemné motorické dovednosti vytvářením bludišť a kapek mincí; Popusťte uzdu fantazii prostřednictvím malé světové hry, když se základní desky Lemon & Peach stanou písečnou pláží a korálovým útesem nebo kukuřičným polem a pouštní krajinou. Pokud o tom můžete snít, můžete to postavit!

Jako otevřená kvalitní hračka bude Connetix růst s dětmi, jak se učí, a jejich hra se stává složitější. Doplňte svůj balíček základních talířů Lemon & Peach o náš pastelový kreativní balíček balíček Pastel Ball Run Pack a posuňte své výtvory Connetix na další úroveň.

O našich produktech:

  • Všechny dlaždice jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který neobsahuje BPA a ftaláty, utěsněn a nýtován pro větší bezpečnost.
  • Náš jedinečný zkosený design umožňuje, aby byl Connetix silný a zároveň nabízel krásné čiré lomy.
  • Connetix jsou kompatibilní s dalšími předními značkami.

Doporučený věk: 3+ (obsahuje magnety a malé díly).

Pokud jde o hraní magnetických dlaždic, je to všechno o této základně! Pomozte dětem přivést k životu jejich inspirované nápady a postavte dvakrát tak vysoké s naším 2dílným balíčkem základních desek, který obsahuje jeden citron a jednu broskev 30 cm x 30 cm silnou magnetickou stavební desku!

standardní cena: 1 190 Kč –11 % 1 050 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 550
Connetix Tiles - 2 kusy
connetix zakladna o
1 190 Kč –11 %

Detailní popis produktu

Každé balení obsahuje:

  • 1x citronová základní deska
  • 1x broskvová základní deska